Nowoczesny i przyjazny dla swoich mieszkańców dom, powinien zostać wyposażony w odpowiednie urządzenia wentylacyjne. Coraz większą popularnością cieszą się więc rekuparatoryDziałanie tego urządzenia polega na zasysaniu powietrza z zewnątrz i przenoszeniu go do wnętrza domu. Dlatego też zainstalowanie w nim filtry zmniejszają ilość zanieczyszczeń, oczyszczają powietrze, poprawiają jego jakość oraz zwiększają komfort oddychania. Filtry pełnią bardzo ważną rolę, czyniąc transportowane do domu powietrze przyjazne dla zdrowia wszystkich domowników, zwłaszcza dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.
Korzyści płynące z oddychania czystym powietrzem w pomieszczeniach zamkniętych to w szczególności:

 • pozytywny wpływ na ciśnienie krwi i tętno, 
 • wspomaganie trawienia pokarmów, 
 • wzmocnienie systemu odpornościowego, 
 • zwiększenie energii i bardziej sprawne myślenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości filtry do wentylacji, rekuperatów oraz jednostek centralnych takich marek jak BARTOSZ, JUWENTKLIMOR, KOMFOVENT, MEKARVENTS, VTS i wiele innych. Należy pamiętać o regularnej wymianie filtró - zgodnie z wskazówkami producenta - aby urządzenia spełniały swoje zadania. 

Posiadamy własny zakład produkcyjny, dzięki czemu możemy indywidualnie podejść do Państwa potrzeb - produkujemy filtry kombinowane o różnej konstrukcji i wymiarach. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze produktów najlepiej pasujących do instalacji.

 • Filtr kasetowy G4/EU4 pasujący do central SALDA VEGA 700E. Filtr w ramce metalowej, wkład filtra włóknina G4/EU4 wzmocniona siatką po jednej stronie.

  0 Recenzje
  79,95 zł
  Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
 • Wkład filtracyjny wymienny - 1 szt. pasujący do filtrów w ramie metalowej montowanych w rekuperatorach NIKOL 450.  Producent zaleca montaż 2 szt. filtrów. 

  0 Recenzje
  90,00 zł
  Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
 • Filtr kieszeniowy pasujący do central wentylacyjnych SALDA RIS 1000 P. Filtr w klasie filtracji EU5/M5. 

  0 Recenzje
  41,00 zł
  Max czas wysyłki do 10 dni roboczych
 • Filtr kasetowy do centrali SALDA: RIS 2500 PE EKO 3.0RIS 2500 PW EKO 3.0 Producent zaleca montaż dwóch filtrów: filtr w klasie filtracji F7 / EU7 na nawiewie oraz filtr w klasie filtracji M5/EU5 na

  0 Recenzje
  163,50 zł
  Wysyłka w ciągu 48 godzin !!!
 • Filtr kasetowy pasujących do centrali wentylacyjnej FRESH PODVENT 2.0 . Do wyboru klasy filtracji M5/EU5 i F7/EU7. Ramka filtra: kartonowa W centrali montowane są 2 szt. filtrów, jeden na nawiewie,

  0 Recenzje
  44,90 zł
  wysyłka w ciągu 48 h
 • Filtr kasetowy 1 szt. pasujący do rekuperatora NIKOL 450

  0 Recenzje
  135,50 zł
  Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
 • Filtr kieszeniowy pasujący do central wentylacyjnych SALDA VEKA INT 1000 EKO. Filtr w klasie filtracji EU5/M5. 

  0 Recenzje
  52,00 zł
  Max czas realizacji - 10 dni roboczych
 • Filtr kasetowy 1 szt. do centrali wentylacyjnej BERLUF DAYTONA 250 oraz BERLUF DAYTONA 350. Filtr klasy filtracji G4/EU4 w ramie metalowej.

  0 Recenzje
  37,52 zł
  Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
 • Filtr kasetowy do centrali SALDA RIRS 200 V EKO. Producent zaleca montaż dwóch filtrów: filtr w klasie filtracji F7 / EU7 na nawiewie oraz filtr w klasie filtracji M5/EU5 na wywiewie. 

  0 Recenzje
  44,90 zł
  wysyłka w ciągu 48 h