Istotne jest także regularne sprzątanie, które daje domownikom poczucie komfortu. Pozbywając się zabrudzeń zapewniamy sobie również odpowiednie warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo.
Nasza oferta w tej kategorii zawiera filtry do odkurzaczy HEPA, a także filtry włókninowe czy piankowe. Korzystanie z tych wkładów zagwarantuje Państwu, że pochłaniane z podłogi brud, kurz i innego rodzaju zanieczyszczenia, będą utylizowane przez urządzenie i nie przedostaną się ponownie do powietrza w sprzątanych pomieszczeniach.

Filtry do odkurzacza typu HEPA (High Efficiency Particulate Air) ułatwiają sprzątanie i zapewnią idealnie czyste powietrze w Twoim domu. Zatrzymują 99,9% zanieczyszczeń większych niż 0,3 µm (mikrometra). Ponadto, pełnią one także rolę skutecznej bariery dla komórek grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów, które mogłyby wywoływać u domowników choroby układu oddechowego. Są one również bezpieczne dla osób mających problemy z alergią na kurz i pyłki.

Filtry do odkurzaczy dostępne w naszej ofercie pasują do urządzeń cieszących się największą popularnością - takich marek jak ELECTROLUX, PHILIPS czy ZELMER.

W naszej ofercie pojawiły się nowe filtry do odkurzaczy przemysłowych marki Kärcher. Uniwersalne odkurzacze Karcher doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości w domu oraz jego otoczeniu: podwórku, piwnicy, garażu czy w warsztacie. Z kolei odkurzacze przemysłowe posiadają dużą moc ssania i są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach. Można nimi zebrać suchy i wilgotny brud, a także wodę. 

W odkurzaczach przemysłowych zwykle umieszczone są filtry typu cartridge lub filtry faliste. Zapewniają one wysoki stopień filtracji oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.