Proponujemy Państwu wkłady do urządzenia, które jest powszechnie wykorzystywane do czyszczenia powierzchni w każdym gospodarstwie domowym. Oferta PureVent Filters w tej kategorii do filtry do odkurzaczy HEPA, a także włókninowe czy piankowe.

Uznaniem naszych klientów cieszą się przede wszystkim wkłady typu HEPA, które zatrzymują 99,9% zanieczyszczeń większych niż 0,3 µm (mikrometra). Ponadto, pełnią one także rolę skutecznej bariery dla komórek grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów, które mogłyby wywoływać u domowników choroby układu oddechowego. Są one również bezpieczne dla osób mających problemy z alergią na kurz i pyłki.

Filtry do odkurzaczy dostępne w naszej ofercie pasują do urządzeń cieszących się największą popularnością. Można z nich korzystać w przypadku robotów takich marek jak Zelmer, Electrolux czy Phillips.

Korzystanie z tych wkładów zagwarantuje Państwu, że pochłaniane z podłogi brud, kurz i innego rodzaju zanieczyszczenia, będą utylizowane przez robota i nie przedostaną się ponownie do powietrza w sprzątanych pomieszczeniach.