Kawa o doskonałym aromacie pobudza o poranku niejedną osobę. Aby cieszyć się wyśmienitym smakiem i intensywnym aromatem ulubionej kawy wprost z Twojego ekspresu należy dbać o zachowanie czystości wewnątrz ekspresu. Filtry to niezbędny dodatek do każdego urządzenia do przygotowywania kawy, zarówno prostego ekspresu używanego w domu, jak i urządzeń stosowanych w gastronomii.

Stosowanie filtrów do ekspresu zapobiega osadzaniu się wewnątrz kamienia i wydzielaniu się nieprzyjemnego zapachu ze sprzętu - pozwala to na wydobycie jak najlepszego smaku z parzonej kawy. Regularna wymiana filtrów w ekspresie pozwala skutecznie zabezpieczyć delikatne części urządzenia przed działaniem osadzającego się kamienia oraz przedłuża żywotność ekspresu.
Podstawą do zachowania świeżego i dobrego smaku kawy z ekspresu jest jego regularna wymiana filtrów oraz czyszczenie i odkamienianie urządzenia.  Z tego powodu warto zainwestować w odpowiednie produkty, które są dostępne w naszej ofercie.

Czasami jednak nieprzyjemny zapach z ekspresu może zniszczyć radość z picia oraz delektowania się kawą. Jednym z najpoważniejszych powodów nieprzyjemnego zapachu jest kamień, który zbiera się wszędzie tam, gdzie jest woda. Gdy nie używamy odpowiedniego filtra do wody, kamień przedostaje się również do kawy, dlatego podstawą do zachowania świeżego i dobrego smaku kawy z ekspresu jest jego regularna wymiana i czyszczenie. Z tego powodu warto zainwestować także w odpowiednie środki, które przeznaczone są do odkamieniania i czyszczenia ekspresów.

W prezentowanej kategorii znajdziesz filtry przeznaczone do ekspresów takich marek jak BOSCH, DELONGHI, JURA, SAECO czy SIEMENS, pasujących zarówno do starszych, jak i nowszych modeli.  Polecamy także uniwersalne tabletki czyszczące oraz tabletki odkamieniające, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości wewnątrz używanego sprzętu.

  • Zastosowanie: Filtr przeznaczony jest do filtrowania wody w ekspresach marki Jura. Umieszcza się go bezpośrednio w zbiorniku z wodą. Zapobiega osadzaniu się kamienia, wydłużając tym samym żywotność

    0 Recenzje
    27,50 zł
    wysyłka w ciągu 24h