Filtr prysznicowy montowany na wężu doprowadzającym wodę do słuchawki prysznicowej (typowo przy baterii). Zawiera złoże aktywnych nanomolekułów. Redukuje podrażnienia i wysuszanie skóry.

Redukuje obecne w wodzie związki chloru, zanieczyszczenia organiczne i mechaniczne.

Posiadając przy tym strukturę, która zapewnia dwa razy dłuższą żywotność - do 12 tysięcy litrów!

Przyłącze 1/2" (standardowe dla węży od prysznica)

Wydajność maksymalna: 3 tys. litrów.

 

Filtr prysznicowy to doskonała wydajność dzięki zastosowaniu we wkładzie węgla z łupin kokosa. To produkt Premium, który nie tylko skutecznie usuwa chlor i ma pozytywny wpływ na naszą skórę. To również ciekawe wzornictwo pasujące do chromowanej armatury łazienkowej. Dodatkowo z możliwością wymiany wkładów, dzięki czemu po zużyciu złoża nie trzeba będzie go wymontowywać i wyrzucać.
Nowy filtr prysznicowy  ma chromowaną obudowę, dzięki czemu doskonale wpisze się w wygląd zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienek, w których zainstalowana została bateria prysznicowa. 


Filtr prysznicowy przeznaczony jest dla osób, którym leży na sercu zdrowie skóry i włosów. Zawarty w wodzie chlor wysusza cerę, jest bardzo niewskazany m.in. dla posiadaczy bardzo delikatnej, naczynkowej skóry. Niszczy także włosy, szczególnie te farbowane – sprawia, że matowieją, a kolor traci swoją intensywność. Dzięki filtrowi  pozbawiona chloru i innych szkodliwych substancji woda nie będzie wysuszać skóry i włosów, dzięki czemu będziemy mogli zrezygnować ze stosowania części kosmetyków usuwających skutki działania tych substancji.

Oceń 
Anna
2016-07-26

Miękkie włosy :)

Polecam ten produkt, chyba działa, bo nie śmierdzi chlorem z prysznica a na dodatek woda jest no może trochę miększa :) Borykałam się z włosami ciągle się przetłuszczały albo łupież albo inne problemy czasami były tak suche ze aż skrzypiały. Zaczęłam stosować naturalny szampon ale nie widziałam spektakularnych efektów i stwierdziłam ze to wina wody. Tak też się okazało po zamontowaniu wkładu włosy stały się miękkie lepiej się układają nie puszą się i nie przetłuszczają tak szybko, szampon załączał działać hmm? No może ale stosowałam go już ponad 3 miesiące i nic się nie zmieniało, a tutaj od razu efekt miękkich włosów. Skóra tez pewnie na tym skorzystała. Dlatego śmiało polecam stosowanie filtrów w łazience.

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Powiązane produkty