Produkt pasuje do odkurzaczy z listy poniżej:

AEG  AET: 7740, 7750, 7770. Accelerator: AAC 6705...6758, 6805...6858. AirMax: AAM 6100...6160EC, 6216, AAM 6217, 6320CD, 6324, AAM 7124POW, 6200OKO. Clario: AEC 7570...7572.  Cyclone Xl: ACX 6200...6499. EgroSpace: AE 305SC, AES 340, 355, AESG 300. Essensio: AEO 5400...5499. JetMaxx: AJM 6717, 6800...6899. JetMaxx dust&gone: AJM 68FD1...9. Maximus: AMX 7010...7035. Oxy3system: AOS 9310, 9330, 9352. Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350. QS Elegance: AVQ 2220...2250. System Pro: P1....999. TwinClean: ATC 8210...8280. UltraOne: AEL 8800.8899, AEL 90, AUO 8815...8870, AG 8800. UltraSilencer: AUS 3930, 3931G/R, 3965/P, 3966P, AUS 4030...4090, AUSG 3900, 3901, AUSO 3000. Viva Control: AVC 1110...1190, AVC 1220...1230. Viva Quickstop: AVQ 2100...2141. 

AEG

AET: 7740, 7750, 7770. 
Accelerator: AAC 6705...6758, 6805...6858. 
AirMax: AAM 6100...6160EC, 6216, AAM 6217, 6320CD, 6324, AAM 7124 POW, 6200OKO. 
Clario: AEC 7570...7572. 
Cyclone XL: ACX 6200...6499.
ErgoSpace: AE 305SC, AES 340, 355, AESG 300. 
Essensio: AEO 5400...5499. 
JetMaxx: AJG 6700, 6800...6899. 
JetMaxx: AJM 6717, 6800...6899.
JetMaxx dust&gone: AJM 68FD1...9.
Maximus: AMX 7010...7035. 
Oxy3system: AOS 9310, 9330, 9352.
Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350.
QS Elegance: AVQ 2220...2250.
System Pro: P1...999.
TwinClean: ATC 8210...8280.
UltraOne: AEL 8800...8899, AEL 90, AUO 8815...8870.
UltraOne: AG 8800.
UltraSilencer: AUS 3930, 3931G/R, 3965/P, 3966/P, AUS 4030...4090, AUSG 3900, 3901, AUSO 3000.
Viva Control: AVC 1110...1190, AVC 1220...1230.
Viva Quickstop: AVQ 2100...2141

ELECTROLUX 

Airmax: GREEN: ZAMG 6200
Airmax: ZAM6100...6116, ZAM 6210...6290
Bolido: Z 4500...4595
Clario: Z 1900...2095, Z 7510...7549
Classic Silence: ZCS 2000, 2001, 2100
Cyklone Power Z 58...: Z 5805...5836
Cyklone XL: ZCX 6200...6499
Ergobox: XXL TT11, 12, 14
ErgoSpace: GREEN: ZEG 300, 301, 2253...2272 XXL
ErgoSpace: XXL 10...300, ZE 305...361, ZE 2200...2299, 
Excellio: Z 5000...5295
Essensio: ZEO 5400...5499
JetMaxx: ZJG 6800...6899, ZJM 6800...6899
JetMaxx dust&gone: ZJM 68FD1...9
Maximus: ZXM 7010...7035
Oxygen: Z 5500...5395, Z 5900...5995
Oxygen+: Z 7320...7335, Z 7344, 7350, 7351
Oxy3system: ZO 6300...6399
Smartvac & Powersystem: Z 1710, Z 1718 Flexihead, Z 1720...1745, Z 1746 (airclean)
TwinClean: Z 8200...8280
Twintech: ZT 7740, 7750, 7770

UltraSilencer: EL 7060A, 7061A/B, 7066A
UltraSilencer: Z 3300...3395
UltraSilencer: ZUS 3326...3396, 3920...3990
UltraSilencer: GREEN: ZUSG 3000, 3900...3990
UltraOne: ZG 8800, Z 8800...8899, Z 90
Viva Control: ZV 1010...1050
Viva Quickstop: ZVQ2100...2135


PHILIPS

Autoclean: FC 9220...9240
Ergofit: FC 9250...9269
Expression: FC8600...8620, HR8300...8349
Jewel: FC9050...9079
Marathon: FC 9200...9218
Performer: FC9150...9179
SilentStar: FC9300...9319
Specialist: FC9100...9149
StudioPower: FC9080...9099
Universe: FC9000...9049

TORNADO

AirMax: TO 6400...6453
Accelerator: FC 9220...9240
Bolido: TO 1500...1750, TO 4510...4535
Calypso: TO 6510/N, 6520/N, 6521, 6530/N
Elegance: TO 6600...6630
Essensio: TO 4600...4699, TO 5400...5499
JetMaxx: TO 6800...6899
JetMaxx dust&gone: TO 68FD1...9

Perfecto: TO 7010...7035
Spiral: TO 6200...6271
Super Pro: TO 30...50, 55
Zephir: TO 4620...4641

VOLTA

AirMaxx: U 6400...6499
Bolido: U 4500...4595
Control: U 4610...4640
CycloneXL: U 6600...6699
Essensio: U 5400...5499
Gemini: U 2810...2990
JetMaxx dust&gone: U 68FD1...9
JetMaxx: U 6800...6899, 
Maximus: U 7500...7599
Quickstop: U 4410...4461

Wymiary filtra:
strona zewnętrzna: wysokość: 12,1 cm(z uchwytem 16,5cm)  x 15 cm x 2,4 cm
strona wewnętrzna:  11 cm x 13,8 cm

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Powiązane produkty