FILTR WYLOTOWY HEPA do odkurzaczy AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, TORNADO, VOLTA

FILTR  WYLOTOWY HEPA DO ODKURZACZY AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, TORNADO, VOLTA
Nowoczesny filtr jest niezwykle skuteczną barierą nawet dla najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Więcej szczegółów

14,17 zł brutto

PVF-FHE1

Nowy produkt

wysyłka w ciągu 48 h

Produkt pasuje do odkurzaczy z listy poniżej:

AEG  AET: 7740, 7750, 7770. Accelerator: AAC 6705...6758, 6805...6858. AirMax: AAM 6100...6160EC, 6216, AAM 6217, 6320CD, 6324, AAM 7124POW, 6200OKO. Clario: AEC 7570...7572.  Cyclone Xl: ACX 6200...6499. EgroSpace: AE 305SC, AES 340, 355, AESG 300. Essensio: AEO 5400...5499. JetMaxx: AJM 6717, 6800...6899. JetMaxx dust&gone: AJM 68FD1...9. Maximus: AMX 7010...7035. Oxy3system: AOS 9310, 9330, 9352. Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350. QS Elegance: AVQ 2220...2250. System Pro: P1....999. TwinClean: ATC 8210...8280. UltraOne: AEL 8800.8899, AEL 90, AUO 8815...8870, AG 8800. UltraSilencer: AUS 3930, 3931G/R, 3965/P, 3966P, AUS 4030...4090, AUSG 3900, 3901, AUSO 3000. Viva Control: AVC 1110...1190, AVC 1220...1230. Viva Quickstop: AVQ 2100...2141. 

AEG

AET: 7740, 7750, 7770. 
Accelerator: AAC 6705...6758, 6805...6858. 
AirMax: AAM 6100...6160EC, 6216, AAM 6217, 6320CD, 6324, AAM 7124 POW, 6200OKO. 
Clario: AEC 7570...7572. 
Cyclone XL: ACX 6200...6499.
ErgoSpace: AE 305SC, AES 340, 355, AESG 300. 
Essensio: AEO 5400...5499. 
JetMaxx: AJG 6700, 6800...6899. 
JetMaxx: AJM 6717, 6800...6899.
JetMaxx dust&gone: AJM 68FD1...9.
Maximus: AMX 7010...7035. 
Oxy3system: AOS 9310, 9330, 9352.
Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350.
QS Elegance: AVQ 2220...2250.
System Pro: P1...999.
TwinClean: ATC 8210...8280.
UltraOne: AEL 8800...8899, AEL 90, AUO 8815...8870.
UltraOne: AG 8800.
UltraSilencer: AUS 3930, 3931G/R, 3965/P, 3966/P, AUS 4030...4090, AUSG 3900, 3901, AUSO 3000.
Viva Control: AVC 1110...1190, AVC 1220...1230.
Viva Quickstop: AVQ 2100...2141

ELECTROLUX 

Airmax: GREEN: ZAMG 6200
Airmax: ZAM6100...6116, ZAM 6210...6290
Bolido: Z 4500...4595
Clario: Z 1900...2095, Z 7510...7549
Classic Silence: ZCS 2000, 2001, 2100
Cyklone Power Z 58...: Z 5805...5836
Cyklone XL: ZCX 6200...6499
Ergobox: XXL TT11, 12, 14
ErgoSpace: GREEN: ZEG 300, 301, 2253...2272 XXL
ErgoSpace: XXL 10...300, ZE 305...361, ZE 2200...2299, 
Excellio: Z 5000...5295
Essensio: ZEO 5400...5499
JetMaxx: ZJG 6800...6899, ZJM 6800...6899
JetMaxx dust&gone: ZJM 68FD1...9
Maximus: ZXM 7010...7035
Oxygen: Z 5500...5395, Z 5900...5995
Oxygen+: Z 7320...7335, Z 7344, 7350, 7351
Oxy3system: ZO 6300...6399
Smartvac & Powersystem: Z 1710, Z 1718 Flexihead, Z 1720...1745, Z 1746 (airclean)
TwinClean: Z 8200...8280
Twintech: ZT 7740, 7750, 7770

UltraSilencer: EL 7060A, 7061A/B, 7066A
UltraSilencer: Z 3300...3395
UltraSilencer: ZUS 3326...3396, 3920...3990
UltraSilencer: GREEN: ZUSG 3000, 3900...3990
UltraOne: ZG 8800, Z 8800...8899, Z 90
Viva Control: ZV 1010...1050
Viva Quickstop: ZVQ2100...2135


PHILIPS

Autoclean: FC 9220...9240
Ergofit: FC 9250...9269
Expression: FC8600...8620, HR8300...8349
Jewel: FC9050...9079
Marathon: FC 9200...9218
Performer: FC9150...9179
SilentStar: FC9300...9319
Specialist: FC9100...9149
StudioPower: FC9080...9099
Universe: FC9000...9049

TORNADO

AirMax: TO 6400...6453
Accelerator: FC 9220...9240
Bolido: TO 1500...1750, TO 4510...4535
Calypso: TO 6510/N, 6520/N, 6521, 6530/N
Elegance: TO 6600...6630
Essensio: TO 4600...4699, TO 5400...5499
JetMaxx: TO 6800...6899
JetMaxx dust&gone: TO 68FD1...9

Perfecto: TO 7010...7035
Spiral: TO 6200...6271
Super Pro: TO 30...50, 55
Zephir: TO 4620...4641

VOLTA

AirMaxx: U 6400...6499
Bolido: U 4500...4595
Control: U 4610...4640
CycloneXL: U 6600...6699
Essensio: U 5400...5499
Gemini: U 2810...2990
JetMaxx dust&gone: U 68FD1...9
JetMaxx: U 6800...6899, 
Maximus: U 7500...7599
Quickstop: U 4410...4461

Wymiary filtra:
strona zewnętrzna: wysokość: 12,1 cm(z uchwytem 16,5cm)  x 15 cm x 2,4 cm
strona wewnętrzna:  11 cm x 13,8 cm

Produkty powiązane :

Papierowe worki produkowane z najwyższej klasy papieru filtracyjnego, z materiałów przyjaznych dla środowiska. Worki gwarantują wysoką jakość odkurzania. Cena dotyczy kompletu - 10 sztuk. Wymiana, użytkowanie zgodnie z instrukcją odkurzacza.

21,55 zł

Worek SUPERBAG jest wykonany z najwyższej jakości materiałów filtrujących, porównywalnych do z filtrami HEPA 10. Produkt gwarantuje niższe koszty poprzez większą wydajność worka w porównaniu ze standardowymi - papierowymi workami. Idealnie dopasowany do komory odkurzacza daje najlepsze rezultaty filtracji nie wpływający tym samym na siłę ssania...

7,85 zł

Worek SUPERBAG jest wykonany z najwyższej jakości materiałów filtrujących, porównywalnych do z filtrami HEPA 10. Produkt gwarantuje niższe koszty poprzez większą wydajność worka w porównaniu ze standardowymi - papierowymi workami. Idealnie dopasowany do komory odkurzacza daje najlepsze rezultaty filtracji nie wpływający tym samym na siłę ssania...

16,09 zł

12 innych produktów w tej samej kategorii:

FILTR HEPA ODKURZACZA PHILIPS EXPRESSION

20,79 zł

FILTR HEPA ODKURZACZA ELECTROLUX ERGOSPACE AEG PHILIPS

14,39 zł

Zestaw filtrów do odkurzaczy ZELMER seria 819, 719.

32,78 zł

Filtr HEPA 426966 do odkurzacza BOSCH SIEMENS:SYNCHROPOWER ProParquet BSG 61830/01 BSG 61830/02-62085/03 BSG 6 BSGL BX 32082/01 BSGL 5233 BSGL 30 BSGL 40 BX 320882/02 VS 06G

22,39 zł

FILTR HEPA ODKURZACZA ZELMER COBRA JUPITER ODDYSEY MAGNAT SOLARIS

12,42 zł

Filtr HEPA13 przeznaczony do odkurzaczy ZELMER WODNIK

15,80 zł

Zestaw filtrów do odkurzaczy ZELMER AQUARIO, AQUAWELT seria 919

28,78 zł

Filtr HEPA 426966 do odkurzacza BOSCH SIEMENS: wymiary : 113 mm x 92 mm x 49 mm SYNCHROPOWER ProParquet BSG 61830/01 BSG 61830/02-62085/03 BSG 6 BSGL BX 32082/01 BSGL 5233 BSGL 30 BSGL 40 BX 320882/02 VS 06G

24,60 zł

Zestaw filtrów do serii AQUA+. Zestaw zawiera: 1 x Filtr higieniczny, 1 x Ochronny filtr higieniczny, 1 x filtr mikroodlotowy, 2 x filtr gródziowy

49,99 zł

Zestaw filtrów do serii AQUA+. Zestaw zawiera: filtr HEPA, filtr silnika, filtr mokry, filtr przegrody, filtra wodnego oraz mikrofiltr.  

49,99 zł

FILTR  WYLOTOWY HEPA  DO ODKURZACZA ZELMER typ 2000.0050K. Nowoczesny filtr jest niezwykle skuteczną barierą nawet dla najdrobniejszych zanieczyszczeń.

9,91 zł

FILTR  WYLOTOWY Z WĘGLEM AKTYWNYM ODKURZACZY AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, TORNADO, VOLTA typ FWE.Pozbawia powietrze nieprzyjemnych zapachów wydzielanych podczas odkurzania. Absorbuje zapachy m.in.: zwierząt domowych dymu papierosowego spalenizny

8,04 zł