Filtr  WFST przeznaczony do ochrony pralki i zmywarki przed osadzaniem się kamienia (węglan wapnia - biały osad). W przypadku twardej wody stosowanie filtra pralkowego przedłuża żywotność elementów mających kontakt z wodą.

Filtr zakończony przyłączami gwintowanymi 3/4 cala (standard dla pralek i zmywarek). Z jednej strony jest to gwint wewnętrzny a z drugiej zewnętrzny. Pozwala to w prosty sposób wkręcić go między wąż zasilający a zawór lub między wąż a pralkę/zmywarkę.

Długość: 16 cm
Średnica: 6 cm
Ilość złoża: 50% objętości

Po zużyciu się wkładu (złoże polifosfat), filtr można wymienić na nowy bądź uzupełnić w nim zużyte złoże.

Oceń 
Karolina
2017-03-21

Super produkt:)

Małe pieniądze, wielka zmiana w jakości prania:)
Polecam

Oceń 
Staszek
2017-03-16

Dobry filtr!

Kupiłem ten filtr do mojej nowej pralki, żeby pracowała jak najdłużej. Sprawuje się bardzo dobrze. Nie było problemu z podłączeniem. Nawet dzieciak by sobie poradził.
Polecam!

Oceń 
Katarzyna
2016-07-26

Polcema

Filtr spełnia swoje zadanie. Pralka pierze dużo lepiej, ciuchy są miękkie i pachnące. Mimo że stosuje te same środki piorące pranie wydaje się być dużo czystsze a na pewno przyjemniejsze w dotyku, fajnie pachnie bo już nie ma w wodzie tego chloru i żelastwa. Polecam tym którzy się jeszcze zastanawiają. raz na pół roku można zakupić i chronić swoją pralkę przed kamieniem który może zniszczyć kosztownie naszego niezbędnego przyjaciela domu i naszych ubrań

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Powiązane produkty