Okap to bardzo ważny element wyposażenia kuchni. Dzięki niemu powietrze oczyszcza się z oparów powstałych podczas gotowania , a także usuwany jest nadmiar wilgoci i zapachy kulinarne.
Sercem okapu jest odpowiednio dobrany filtr. Jednymi z najpopularniejszym i najczęściej wybieranymi są filtry węglowe. Dzięki działaniu cząsteczek węgla aktywnego, stosowanie filtrów do okapów kuchennych zapewnia najwyższy stopień pochłaniania zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Regularne używanie okapu z odpowiednim filtrem to gwarancja, że w kuchni, jak i w całym domu unosić się będzie tylko kuszący aromat przyrządzanych potraw. 

Oferujemy filtry do okapów w świetnych cenach. Są łatwe w montażu i pasują do urządzeń takich marek jak AMICA, MASTERCOOK, TEKA oraz wiele innych. Aby pochłaniacz zachował maksymalną wydajność i efektywność pracy, a cała instalacja pracowała bez zastrzeżeń przez długi okres czasu, należy dokonywać regularnej wymiany zainstalowanych w nim filtrów. W przypadku standardowej eksploatacji pochłaniacza, wkład należy wymieniać co 3-4 miesiące.

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na temat tej serii produktów oraz dobiorą odpowiedni filtr.