Okap to bardzo ważny element wyposażenia kuchni. Dzięki niemu powietrze oczyszcza się z oparów powstałych podczas gotowania , a także usuwany jest nadmiar wilgoci i zapachy kulinarne.
Sercem okapu jest odpowiednio dobrany filtr. Jednymi z najpopularniejszym i najczęściej wybieranymi są filtry węglowe. Dzięki działaniu cząsteczek węgla aktywnego, stosowanie filtrów do okapów kuchennych zapewnia najwyższy stopień pochłaniania zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Regularne używanie okapu z odpowiednim filtrem to gwarancja, że w kuchni, jak i w całym domu unosić się będzie tylko kuszący aromat przyrządzanych potraw. 

Oferujemy filtry do okapów w świetnych cenach. Są łatwe w montażu i pasują do urządzeń takich marek jak AMICA, MASTERCOOK, TEKA oraz wiele innych. Aby pochłaniacz zachował maksymalną wydajność i efektywność pracy, a cała instalacja pracowała bez zastrzeżeń przez długi okres czasu, należy dokonywać regularnej wymiany zainstalowanych w nim filtrów. W przypadku standardowej eksploatacji pochłaniacza, wkład należy wymieniać co 3-4 miesiące.

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na temat tej serii produktów oraz dobiorą odpowiedni filtr.

Kuchnia to serce domu. Spędzając w niej wiele czasu chcielibyśmy cieszyć się nie tylko dobrym jedzeniem, ale także przyjemnymi zapachami, które niestety nie zawsze wiążą się z gotowaniem. Częste gotowanie wiąże się z oparami i nadmiarem wilgoci, które towarzyszą przyrządzaniu naszych ulubionych potraw.

Dlatego tak ważne jest nie tylko dobranie do naszej kuchni odpowiedniego pochłaniacza, ale także filtrów do okapu. Odpowiednie dopasowane filtry do okapu zneutralizują nieprzyjemne zapachy oraz pomogą nam pozbyć się z kuchni nadmiaru wilgoci wytwarzanej podczas gotowania.

Jeżeli naszym głównym celem jest neutralizacja zapachów możemy zdecydować się na filtry do okapu wyposażone we wkład węglowy, który dzięki działaniu aktywnego węgla zneutralizuje nieprzyjemne zapachy unoszące się w naszej kuchni.

Okap to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Podczas gotowania wytwarzamy wiele oparów i zapachów, których nie chcemy czuć przez następne parę dni. Okap oczyszcza powietrze z wszelkich woni i oparów powstałych podczas gotowania, a ponadto usuwa z pomieszczenia nadmiar wilgoci.

Odpowiednio dobrany filtr do okapu pochłania nie tylko wilgoć, ale także nieprzyjemne zapachy. Filtr do okapu z wkładem węglowym będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które skutecznie chcą się pozbyć nieprzyjemnych zapachów. Zawarty w nim węgiel neutralizuje nieprzyjemne bądź zbyt intensywne zapachy unoszące się w naszej kuchni.

Oferowane przez nas filtry do okapu są łatwe w montażu i wydajne. Jeżeli chcemy, aby pochłaniacz zachował maksymalną wydajność i efektywność, musimy pamiętać o regularnej wymianie zainstalowanych w nim filtrów do okapu. Przy standardowej eksploatacji, filtry do okapu należy wymieniać wkład co 3-4 miesiące. Obecnie coraz więcej pochłaniaczy wyposażonych jest we wskaźnik pokazujący nam poziom zużycia filtra. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż jest to cenna wskazówka sygnalizująca, kiedy powinniśmy wymienić nasz filtr.