Dostawy i zwroty.

PRZESYŁKA KRAJOWA:

  • Paczka w Ruchu: dostawa do 5 dni roboczych.

Paczka w ruchu

Przesyłka 7,99 zł. 

Dostępna przy zamówieniach z artykułami o małych gabarytach.

  • Przesyłka kurierska dostawa w 24h. - kurier DHL24 paczka do 31,5 kg

Znaleziony obraz

Przesyłka kurierska od 12,99 zł.

Przesyłka kurierska płatność u kuriera od 14,98 zł.

  • Przesyłka kurierska dostawa w 24h. - kurier DPD paczka do 31,5 kg

Kurier DPD

Przesyłka kurierska od 13,99 zł.

Przesyłka kurierska płatność u kuriera od 16,99 zł.

Darmowa przesylka przy zamówieniu powyżej 1 000zł.  Aby uzyskać darmowy transport należy dokonać zakupu w naszym sklepie  na dowolne produkty z naszej oferty, a ich łączna warość winna przekroczyć 1 000,00 zł brutto

Towary (paczki do 30kg ) dostarcza firma kurierska, w dni robocze do godziny 18.00. Przesyłki paletowe, i większe dostarcza firma transportowa, w dni robocze do godziny 16:00. Wysyłka towaru zostanie potwierdzona drogą mailową. W e-mailu znajdzie się numer listu przewozowego, dzięki któremu możliwe będzie śledzenie przesyłki po jej wysłaniu. W tym celu wystarczy na stronie firmy kurierskiej wpisać otrzymany od nas numer monitorowania przesyłki, dzięki czemu można sprawdzić na jakim etapie znajduje się realizacja zamówienia. W trosce o wysoką jakość tej usługi oferujemy monitoring paczki od momentu wydania towaru z magazynu do przekazania informacji o dostawie w dniu następnym.


Czas na zwrot: 14 dni

Adres do zwrotu:
SAWEK Sp. z o.o.
Komorów 164
36-110 Majdan Królewski

W celu usprawnienia procesów prosimy o informację mailową przed wysyłką zwracanego produktu.

 

Do każdego zakupu wystawiamy paragon,a na życzenie klienta fakturę.

Wszystkie nasz produkty są nowe.

Odbiór osobisty : tylko i wyłącznie z opcją przedpłaty na konto, przelewy 24

 

Posiadamy dwa punkty odbioru w których istnieje możliwość odebrania swojego zamówienia. W punkcie odbioru pod adresem Komorów 164 36-110 Majdan Królewski istnieje możliwość samodzielnego złożenia zlecenia u kuriera po odbiór zamówienia. W momencie kiedy zamówienie będzie gotowe, poinformujemy o możliwości złożenia zamówienia kuriera po odbiór przesyłki.

W przypadku punktu odbioru znajdującego się pod adresem Sokola 4; 36-400 Tarnobrzeg zamówienia można odebrać osobiście w ciągu 2 dni. Zazwyczaj następnego dnia roboczego.

 

Aby określić punkt odbioru przy składaniu zamówieni należy umieścić informację w oknie „komentarz do zamówienia”, z miejscowością w której ma zostać przygotowane zamówienie.